Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met de Privacybeleiden Gebruiksvoorwaarden.
Aanvaarden
045online045online
  • HOME
  • THEMA
    • NIEUWS
    • 112
    • SPORT
    • VERKEER & VERVOER
    • EUREGIO
    • ENTERTAINMENT
    • EVENEMENTEN
    • MENSEN
    • LIFESTYLE
    • ETEN EN DRINKEN
    • OVERHEID
    • CULTUUR
    • NATUUR EN MILIEU
    • ZAKELIJK
  • OVER
    • Adverteren
    • Privacyverklaring
    • Disclaimer
    • Huisregels reacties
  • CONTACT
  • WHATSAPP ONS!
Zoek
  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
© 2023 045Media. 045online.nl. All Rights Reserved.
Lees: Zomerfestival Voerendaal 2 t/m 11 juni 2023
Deel
Sign In
Aa
045online045online
Aa
  • ENTERTAINMENT
Zoek
  • HOME
  • UITGELICHT
    • NIEUWS
    • 112
    • VERKEER & VERVOER
    • SPORT
    • EUREGIO
    • EVENEMENTEN
    • ENTERTAINMENT
    • LIFESTYLE
    • ETEN EN DRINKEN
    • OVERHEID
    • CULTUUR
    • NATUUR EN MILIEU
    • ZAKELIJK
  • OVER
    • Contact
    • Privacyverklaring
    • Disclaimer
    • Huisregels reacties
    • Adverteren
  • WHATSAPP ONS!
Have an existing account? Sign In
Volg ons
  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
© 2023 045Media. 045online.nl. All Rights Reserved.
CULTUUREVENEMENTEN

Zomerfestival Voerendaal 2 t/m 11 juni 2023

Als opening op vrijdag 2 juni geniet je van een vierluik aan bijzondere ervaringen in en rond de Kunradersteengroeve.

Laatste update: 22 mei 2023 12:12
Door admin
Deel
2 Min leestijd
Limburgse Aovend VV Hellas |Sportcomplex de Schrub Schoolstraat 45 • Klimmen 20.00 - 01.30 uur
Deel

VOERENDAAL – Zomerfestival Voerendaal barst binnenkort weer los! Cultureel Voerendaal laat in het 10-daagse cultuurfestival zien dat ze groot kan zijn door haar eigen parels! Proeven, luisteren, zien en voelen. Deze editie met maar liefst 32 evenementen, inclusief uitstapjes naar de gemeente Simpelveld.

Zomerfestival Voerendaal, een festival waar onze culturele trots van zich laat horen, jong en oud mee komt genieten, verrassende ontmoetingen ontstaan tussen amateurs en professionals en bijzondere plekjes samen (her)ontdekt worden.

Tien dagen lang één of meerdere evenementen per dag. Concerten, wandelingen, wisselende locaties, heel veel verenigingen, kunst, lezingen en films. Muziek, lekker eten en drinken, poëzie, toneel, de fair en een educatieproject voor de jeugd. Met andere woorden cultuur waar je hart een sprongetje van maakt.

Als opening op vrijdag 2 juni geniet je van een vierluik aan bijzondere ervaringen in en rond de Kunradersteengroeve. Op zondag 4 juni kun je mee komen swingen tijdens het openluchtconcert van Swing-a-Dilla in de tuin van het klooster en museum De Schat van Simpelveld. Op maandag 5 juni strijkt Jo Ortmans en ‘zijn geheim’ lezing neer op het Laurentiusplein en heb je de primeur met de preview van de film ‘Broertje is verdwaald’ over Léon Wesley door filmmaker Bart Hölscher. Cruise mee op de Love Boot van de Burgerij Klimmen op dinsdag 6 juni, gezelligheid verzekerd! Proef het kleine geluk, een zomers diner door Chef Henk met culturele verrassingen, is na het grote succes van vorig jaar dit jaar te vinden in het gehucht Craubeek op donderdag 8 juni. Fiesta Mexicana bij Grandcafé Klumme, compleet met Mariachi muzikanten, op zaterdag 10 juni. En nog zoveel meer!!

- Advertentie -

Zomerfestival Voerendaal hoopt dat jullie er weer bij zijn! Blok die agenda dus maar vast van 2 t/m 11 juni 2023! Zie www.zomerfestivalvoerendaal.nl en de social mediakanalen voor het volledige programma!

📣 Wil jij het nieuws op 045online.nl maken? 💬 Whatsapp ons!
📷🎥 We zijn altijd op zoek naar interessante verhalen en jij kan ons daarbij helpen. Of het nu gaat om een lokale gebeurtenis, een opvallend nieuwtje of iets totaal anders, wij willen het weten! Dus pak je telefoon en stuur ons een berichtje op 31455680563. Wie weet zie jij jouw nieuws terug op onze website en onze social media kanalen! 💻📰
💬 Whatsapp ons!
admin mei 22, 2023 mei 22, 2023
Deel dit bericht
Facebook Twitter Copy Link Print
Geef een reactie Geef een reactie

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Misschien ook interessant

CULTUUR

‘Hoop’, film over Brunssum, officieel geselecteerd voor filmfestival

admin admin mei 31, 2023
CULTUURLIFESTYLE

‘Onvergetelijk Limburgs Museumtafel’ Nu gratis naar verzorgingstehuizen

admin admin mei 31, 2023
20
EVENEMENTENNIEUWS

Drukbezochte Italiaanse middag in Kerkrade centrum

admin admin mei 30, 2023
CULTUUREVENEMENTENNIEUWS

KFO Zommer Festival viert de zomer met een spectaculair muzikaal feest in het Kerkraads stadspark

admin admin mei 28, 2023
EVENEMENTENNIEUWSSPORT

Beachvolleybal van het hoogste niveau in Heerlen komend weekeinde

Ton Reijnaerts Ton Reijnaerts mei 24, 2023
ENTERTAINMENTEVENEMENTEN

SUPERLOCAL Buurtfeest van en voor Bleijerheide

admin admin mei 22, 2023
Toon meer
045online045online
Volg ons

© 2023 045online.nl | 045 Media.

  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in

Wachtwoord vergeten?