Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met de Privacybeleiden Gebruiksvoorwaarden.
Aanvaarden
045online045online
  • HOME
  • THEMA
    • NIEUWS
    • 112
    • SPORT
    • VERKEER & VERVOER
    • EUREGIO
    • ENTERTAINMENT
    • EVENEMENTEN
    • MENSEN
    • LIFESTYLE
    • ETEN EN DRINKEN
    • OVERHEID
    • CULTUUR
    • NATUUR EN MILIEU
    • ZAKELIJK
  • OVER
    • Adverteren
    • Privacyverklaring
    • Disclaimer
    • Huisregels reacties
  • CONTACT
  • WHATSAPP ONS!
Zoek
  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
© 2023 045Media. 045online.nl. All Rights Reserved.
Lees: Roel Brouwers kiest voor gezin en stopt bij Roda JC
Deel
Sign In
Aa
045online045online
Aa
  • ENTERTAINMENT
Zoek
  • HOME
  • UITGELICHT
    • NIEUWS
    • 112
    • VERKEER & VERVOER
    • SPORT
    • EUREGIO
    • EVENEMENTEN
    • ENTERTAINMENT
    • LIFESTYLE
    • ETEN EN DRINKEN
    • OVERHEID
    • CULTUUR
    • NATUUR EN MILIEU
    • ZAKELIJK
  • OVER
    • Contact
    • Privacyverklaring
    • Disclaimer
    • Huisregels reacties
    • Adverteren
  • WHATSAPP ONS!
Have an existing account? Sign In
Volg ons
  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
© 2023 045Media. 045online.nl. All Rights Reserved.
NIEUWSSPORT

Roel Brouwers kiest voor gezin en stopt bij Roda JC

Roel Brouwers zette zijn eerste voetbalschreden bij RKVV Weltania in Heerlen. Daar werd hij gescout door Roda JC. Op 20-jarige leeftijd debuteerde de rijzige centrale verdediger bij Roda JC in de hoofdmacht. Brouwers speelde tot 2005 voor Roda JC.

Laatste update: 12 mei 2023 12:11
Door Ton Reijnaerts
Deel
4 Min leestijd
Deel

Video Youtube – Roda JC Kerkrade

KERKRADE – Roel Brouwers maakt na dit seizoen geen deel meer uit van de technische staf van Roda JC Kerkrade. De 41-jarige Heerlenaar heeft aan de clubleiding laten weten niet door te willen in zijn functie. Op de website van Roda JC valt te lezen dat Brouwers beslissing puur en alleen te maken met mijn eigen situatie. En niet met de club, spelers of de sportieve prestaties van Roda JC.

 

Ik wil graag meer tijd vrijmaken voor mijn familie, want dat is er de laatste jaren bij ingeschoten. De afgelopen tijd werd het voor mij steeds moeilijker om hiermee om te gaan,

- Advertentie -

 

zegt Brouwers.

Roel Brouwers was bij Roda JC assistent-trainer sinds 1 jul. 2019. In deze vier seizoenen was hij assistent-trainer bij Jurgen Streppel (101 wedstrijden), Jean-Paul de Jong (26 wedstrijden), Edwin de Graaf (16 wedstrijden), Maurice Verberne (4 wedstrijden), Remond Strijbosch (3 wedstrijden) en René Trost (1 wedstrijd). Daarbij lag de focus van de voormalige centrale verdediger vooral op de verdedigende opdrachten en standaardsituaties.

 

Roel Brouwers zette zijn eerste voetbalschreden bij RKVV Weltania in Heerlen. Daar werd hij gescout door Roda JC. Op 20-jarige leeftijd debuteerde de rijzige centrale verdediger bij Roda JC in de hoofdmacht. Brouwers speelde tot 2005 voor Roda JC. Omdat langjarig Roda mecenas en ‘macher’ Nol Hendriks van mening was dat de jeugdige verdediger te veel individuele fouten maakte werd in Kerkrade een 35-jarige ervaren buitenlandse verdediger aangetrokken. Roel Brouwers raakte zijn bassiplaats kwijt. Het talent van eigen bodem koos eieren voor zijn geld en vervolgde zijn loopbaan in de tweede Bundesliga bij SC Paderborn. Daar ontpopte hij zich van meet af aan als een sterkhouder. In de zomer van 2007 werd Brouwers aangetrokken door Borussia Mönchengladbach. Met de Duitse Traditionsverein promoveerde hij zomer 2008 de naar de eerste Bundesliga. Brouwers speelde liefst negen seizoenen voor de ‘Veulens’ en was in die periode herhaaldelijk in beeld voor een plek in Oranje.

 

Mei 2016 keerde Brouwers transfervrij terug in Kerkrade. De Heerlenaar tekende een tweejarig contract tot medio 2018 tekende bij Roda JC. Maar op 2 oktober 2016 zette Brouwers per direct een punt achter zijn actieve loopbaan, nadat het hem niet lukte weer fit te worden en hij zijn basisplaats in het elftal verloor. Roel Brouwers vervolgde zijn weg bij Roda JC als trainer van de O18 en daarna assisttrainer van de hoofdmacht. Roda laat weten dat de club én Roel  ‘de wens hebben om Roel Brouwers op de een of andere manier aan de club verbonden te houden’.

 

Nieuwe assistent

 

Komend seizoen is Bas Sibum de nieuwe hoofdtrainer bij de Koempelclub. Hij komt over van FC Emmen.  Hij neemt ook een eigen assistent-trainer mee: de Fransman Matthias Maurer. Die zal zich vooral met video-analyses gaan bezighouden.

📣 Wil jij het nieuws op 045online.nl maken? 💬 Whatsapp ons!
📷🎥 We zijn altijd op zoek naar interessante verhalen en jij kan ons daarbij helpen. Of het nu gaat om een lokale gebeurtenis, een opvallend nieuwtje of iets totaal anders, wij willen het weten! Dus pak je telefoon en stuur ons een berichtje op 31455680563. Wie weet zie jij jouw nieuws terug op onze website en onze social media kanalen! 💻📰
💬 Whatsapp ons!
Lees meer over: Heerlen, Kerkrade, Roda JC, Roel Brouwers
Ton Reijnaerts mei 12, 2023 mei 12, 2023
Deel dit bericht
Facebook Twitter Copy Link Print
Geef een reactie Geef een reactie

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Misschien ook interessant

VERKEER & VERVOER

Belangrijk: Geef je fiets een tweede leven!

admin admin juni 5, 2023
LIFESTYLEMENSEN

Bijeenkomst voor mantelzorgers in Hambos

admin admin juni 5, 2023
VERKEER & VERVOER

Akerstraat onder constructie: Wegwerkzaamheden in volle gang

admin admin juni 5, 2023
LIFESTYLEOVERHEID

Houd de stad schoon: Lever je blikjes in!

admin admin juni 5, 2023
OVERHEID

Stadsgesprek 2: Input voor de nieuwe beleidsnota cultuur Kerkrade

admin admin juni 5, 2023
SPORT

Tien gerichte versterkingen voor Sporting Heerlen

Ton Reijnaerts Ton Reijnaerts juni 5, 2023
Toon meer
045online045online
Volg ons

© 2023 045online.nl | 045 Media.

  • Adverteren
  • Disclaimer
  • Huisregels reacties
  • Over
  • Contact
  • Privacyverklaring
Welkom terug!

Log in

Wachtwoord vergeten?
X