Ongeval met meerdere voertuigen op N300 bij Eygelshoven

Ondanks de flinke schade aan de voertuigen, kwamen alle inzittenden van de personenauto's er gelukkig zonder ernstige verwondingen vanaf.

Door P2000
1 Min leestijd

EYGELSHOVEN – Op woensdagochtend rond 09.10 uur werden de hulpdiensten gealarmeerd voor een ongeval op de N300, even na de oprit Eygelshoven. Bij het incident waren twee personenauto’s en een vrachtwagen betrokken, wat resulteerde in een ravage op de weg.

De gevolgen waren duidelijk zichtbaar op de N300, met veel onderdelen en inhoud van een van de voertuigen verspreid over de weg. De brandweer moest ter plaatse komen om de weg schoon te spuiten en de brokstukken te verwijderen.

Gelukkig kwamen alle inzittenden van de personenauto’s er zonder ernstige verwondingen vanaf. Ambulancepersoneel heeft alle inzittenden gecontroleerd, maar niemand hoefde naar het ziekenhuis te worden vervoerd.

Het ongeval leidde tot een korte file op de N300, omdat slechts één rijstrook beschikbaar was voor het doorstromende verkeer. De politie startte een onderzoek naar de exacte oorzaak van het ongeluk om meer duidelijkheid te krijgen over wat er precies is gebeurd.

Deel dit bericht