KERKRADE – De gemeente Kerkrade heeft ruim €2,1 miljoen ontvangen voor nieuwe woningbouwprojecten in de Einderstraat en op het Vincent van Goghplein. [1] Met deze subsidie kunnen de woningbouwplannen in deze gebieden worden versneld en gerealiseerd.
Wethouder Alexander Geers (Wonen) zegt: “Met deze subsidie maken we weer twee mooie woningbouwplannen mogelijk. Aan de Einderstraat transformeren we retailruimte naar hoogwaardige levensloopbestendige woningen. Hiermee dragen we direct bij aan de leefbaarheid van het centrum. Ook de ontwikkeling van de voormalige basisschool aan het Vincent van Goghplein in Haanrade naar zowel koop- als huurappartementen zorgt voor extra investeringen in de wijk en een gezonde mix van nieuwbouw en doorstroming.”
Deze investeringen moeten zorgen voor meer betaalbare en levensloopbestendige woningen in Kerkrade, wat de leefbaarheid van de stad ten goede komt. Lees meer over de woningbouwplannen op [de website van Omroep Kerkrade][1].
[1]: https://obi41.nl/2aes4jz2 “Woningbouwprojecten Kerkrade”
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

