50 Jaar Tennisvereniging Klimmen

VOERENDAAL – Afgelopen zaterdag vierden de leden van Tennisvereniging Klimmen het 50-jarig jubileum van hun club. Om dit heuglijke feit extra luister bij te zetten, opende wethouder Patrick Leunissen officieel de nieuwe ‘all weather’-banen.

TV Klimmen is opgericht in 1973 door een groep enthousiaste vrijwilligers, mede met ondersteuning van de gemeente.

De vereniging beschikt nu over 4 banen en ligt op misschien wel de mooiste plek in heel Limburg.

Naast het 50-jarig bestaan, is ook de recente opening van de nieuwe banen een mijlpaal voor de club.

“Nogmaals van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig jubileum en een compliment aan de vrijwilligers die het vieren van dit jubileum mogelijk hebben gemaakt,” aldus de gemeente.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Voerendaal, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
🎧 045 LIVE Audio speelt in apart venster
🎧
045 LIVE Audio beschikbaar Luister mee in een apart venster terwijl je verder leest.