Werkzaamheden in Panneslagerstraat en Dr. Poelsplein

SIMPELVELD – Vanaf 4 mei 2026 vinden er werkzaamheden plaats in de Panneslagerstraat en op het Dr. Poelsplein. Deze werkzaamheden, die naar verwachting ongeveer 8 weken duren, worden uitgevoerd door aannemer BAM.

“U kunt tijdens de werkzaamheden gewoon bij uw woning blijven komen. Wel kunt u (tijdelijke) hinder ervaren, zoals aangepaste verkeerssituaties of beperkte doorgang,” aldus de gemeente.

De aannemer vervangt de hoofdleiding en de huisaansluitingen. Voor de uitvoering van de werkzaamheden is een opslagplek ingericht in de groenstrook op de parkeerplaats naast de brandweer.

Heeft u vragen of ervaart u overlast? U kunt contact opnemen met de uitvoerder van BAM. De contactgegevens staan in de bewonersbrief die u eerder heeft ontvangen.

De gemeente houdt toezicht op de werkzaamheden.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Simpelveld, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!