Volop zomerpret in Voerendaal

VOERENDAAL – Deze zomer hoeven kinderen en jongeren in Voerendaal zich absoluut niet te vervelen. JenshelptVoerendaal en The MoveFactory organiseren verschillende leuke en sportieve activiteiten.

Zo kunnen kinderen van 4 tot 12 jaar ’s ochtends deelnemen aan bijvoorbeeld Glow in the dark voetbal, het Waterspektakel of een voetbaltoernooi. Voor jongeren van 13 tot 18 jaar staan in de middag klimactiviteiten op de stormbaan op het programma.

Volgens de organisatie: “Deelnemen aan de sportieve activiteiten is gratis, deelname aan uitstapjes is tegen betaling. Meld je van tevoren even aan.”

Meer informatie over de activiteiten en de aanmeldlinks is te vinden op hartvoorvoerendaal.nl/activiteiten.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Voerendaal, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →