Voerendalers, stem vandaag!

VOERENDAAL – Vandaag is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen in Voerendaal! Kiezers kunnen hun stem uitbrengen op 6 verschillende locaties door de gemeente.

Burgemeester Dassen van de gemeente Kerkrade benadrukt het belang van het stemrecht:

“Voerendaal is een prachtige gemeente. Dus ja, ook mensen in Voerendaal mogen en moeten eigenlijk stemmen!”

De lokale partij Kirchroa Tropical heeft in een video op ludieke wijze de vraag opgeworpen of Voerendalers wel stemrecht nodig hebben. Bekijk de video{:target=”_blank”}.

Alle informatie over de gemeenteraadsverkiezingen in Voerendaal is te vinden op de website van de gemeente{:target=”_blank”}. Laat uw stem horen, want uw stem telt!

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Voerendaal, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →