BEEKDAELEN – Het ‘Theater bij mensen thuis’-initiatief is een groot succes. Maar liefst 16 inwoners openen hun huis of tuin voor kleinschalige theatervoorstellingen, waarmee zij op laagdrempelige wijze mensen met elkaar verbinden.
Volgens de organisatie: “Door theater dichtbij huis te brengen, ontstaat er ruimte om elkaar te ontmoeten. Buren leren elkaar beter kennen en contacten worden versterkt.”
De voorstellingen vinden plaats in een vertrouwde, informele setting, zoals de woonkamer, tuin of onder de overkapping. Bezoekers uit de buurt zijn welkom en samen zorgen bewoners en de organisatie voor een gezellige sfeer. Om het kleinschalige karakter te behouden, worden de voorstellingen lokaal aangekondigd.
De eerste voorstelling vindt plaats op 9 juli, waarna er in augustus en september meerdere volgen. Kijk voor meer informatie op de website van de gemeente Beekdaelen.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Beekdaelen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

