Stad-als-Speeltuindag: een dag vol plezier en gezelligheid

HEERLEN – Wat een geweldige dag was het afgelopen zaterdag tijdens de vierde editie van de Stad-als-Speeltuindag! Overal in de stad kwamen de straten tot leven en ontstonden plekken vol plezier en gezelligheid.

“Met veel plezier kijken we terug op de vierde editie van de Stad-als-Speeltuindag”, aldus de organisatie. “Overal in de stad werd gespeeld, gelachen, ontdekt en genoten. De straten vormden het decor voor een dag waarop jong en oud samen konden genieten van alle activiteiten.”

Bezoekers bedankten de organisatie voor deze zonnige en feestelijke dag. De volgende editie van de Stad-als-Speeltuindag staat nu al in de agenda voor volgend jaar. Tot dan!

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
🎧
045 LIVE Audio Luister mee terwijl je verder leest.
🎧 045 LIVE Audio speelt in apart venster
🎧
045 LIVE Audio beschikbaar Luister mee in een apart venster terwijl je verder leest.