KERKRADE – Wat een prachtig initiatief uit de wijk! Vandaag hebben buurtbewoners samen met leerlingen van basisschool De Veldhof het centrum in Eygelshoven omgetoverd tot een sfeervol kerstplein.
Wijkwethouder Raoul Vinken was erbij om te helpen en iedereen persoonlijk te bedanken voor hun inzet en betrokkenheid: “Samen maken we de buurt nog mooier — juist in deze tijd van het jaar. Dank aan alle vrijwilligers, leerkrachten en leerlingen die dit mogelijk hebben gemaakt!”
De kinderen hebben met veel enthousiasme geholpen bij het versieren van de kerstbomen. Eerder al werd het centrum van Eygelshoven door buurtbewoners versierd met sfeervolle kerstbaskets. Een mooi voorbeeld van hoe de gemeenschap samenwerkt om de feestdagen extra gezellig te maken.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

