LANDGRAAF ā Bent u voorbereid op een noodsituatie in uw buurt? In Landgraaf kunnen inwoners, verenigingen en lokale initiatieven subsidie aanvragen voor activiteiten die de weerbaarheid van hun buurt vergroten.
Via het programma ‘Samen Weerbaar’ kunnen zij tot ā¬5.000 krijgen voor bijvoorbeeld EHBO-cursussen, bijeenkomsten over voorbereiding op crises of afspraken over hulp aan kwetsbare buurtbewoners. “In een noodsituatie is het fijn als je elkaar kent en weet hoe je elkaar kunt helpen”, legt een woordvoerder uit.
Door onderlinge solidariteit en saamhorigheid kunnen Landgravenaren beter omgaan met stroomuitval, internetproblemen of wateroverlast. Wethouder Jacqueline Vriends:
“Met deze subsidie kunnen we de weerbaarheid van onze wijken versterken en elkaar in moeilijke tijden bijstaan.”
ā Over dit bericht
š± De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
š” We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
šµļøāāļø We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl ā we waarderen je oplettendheid!
š£ Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
LEZERSTIP
Hof geeft na dollemansrit forse korting op celstraf
Een jonge automobilist die onder invloed van een zeer grote hoeveelheid harddrugs met 197 kilometer per uur over de A76 bij Nuth reed en daarbijā¦
Lees het volledige verhaal
LEZERSTIP
Wever: twee wijken veiligheidsrisicogebied
Vorige week zijn maatregelen genomen tegen de jeugdoverlast en verstoringen van de openbare orde in Heerlerheide. Burgemeester Roel Wever liet toen al weten zwaardere maatregelenā¦
Lees het volledige verhaal
LEZERSTIP
Stadspartij Roermond hekelt tonnen subsidie voor Kerkraadse orkestleider
Parkstad heeft weer zijn eigen krant: denieuwesterparkstad.nl Blijf op de hoogte van lokale gebeurtenissen, politiek, horeca, ondernemers, cultuur en historie.
Lees het volledige verhaal
LEZERSTIP
Roda JC slaat bod koploper Kroatiƫ op verdediger af
Het Kroatische NK Osijek heeft in de afgelopen tijd tot twee keer toe een bod gedaan op Roda JC-verdediger Jay Kruiver (25), maar die zijnā¦
Lees het volledige verhaal
LEZERSTIP
Plan: verhuizing Janshen-Hahnraths
Kansspelbedrijf Janshen-Hahnraths gaat zo goed als zeker na vele jaren verhuizen met het hoofdkantoor aan de Winckelen in Kerkrade. De gesprekken over de verkoop vanā¦
Lees het volledige verhaal
LEZERSTIP
Gouverneur Roemer: vizier op Reha-affaire
Gouverneur Emile Roemer van de Provincie Limburg volgt de ontwikkelingen rondom de geruchtmakende Reha-affaire, waarin ernstige misstanden met betrekking tot het college van de gemeenteā¦
Lees het volledige verhaal
