Reusachtige Ballonvis YUNI ontdekt Vijverpark

BRUNSSUM – Op zondag 30 augustus kunnen bezoekers in Brunssum genieten van een bijzonder optreden van het Franse theatergezelschap Plasticiens Volants. Zij brengen de voorstelling YUNI’s walkabout, onderdeel van het Cultura Nova 2026-festival (opent in nieuw venster).

Bezoekers kunnen meewandelen met YUNI en de reusachtige ballonvis Triton tijdens een kleurrijke ontdekkingstocht door het Vijverpark. De indrukwekkende verlichte opblaasfiguren, muziek en interactie beloven een belevenis voor het hele gezin. Het optreden begint om 19:00 uur en duurt naar verwachting tot 19:50 uur. De toegang is gratis.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Brunssum, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →

Wat te doen in 045?

045 Lezerstip
BEKIJK ALLE LEZERSTIPS De Nieuwe Ster Parkstad