Politie vindt 160 kg harddrugs in Heerlen; twee verdachten aangehouden

Op donderdag 20 augustus 2026 zijn de hulpdiensten vanmiddag rond 17:30 uur opgeroepen voor een politiemelding in Heerlen. De exacte locatie en omstandigheden zijn op dit moment niet volledig bekend.

Tijden en details zijn gebaseerd op eerste meldingen en kunnen afwijken. Wij passen het bericht aan zodra er betrouwbare aanvullende informatie beschikbaar is.

UPDATE: Er is nieuwe officiële informatie toegevoegd.

In Heerlen heeft de politie woensdag ruim 160 kilo harddrugs gevonden. Twee verdachten, een 24-jarige man en een 46-jarige man uit Heerlen, zijn aangehouden.

🔵 OFFICIËLE UPDATE – Politie

De politie heeft woensdag in Heerlen ruim 160 kilo harddrugs gevonden. Er zijn twee verdachten aangehouden. Het gaat om een 24-jarige man uit Heerlen en een 46-jarige man uit diezelfde stad.

drugs, crystal meth, ice, drugslab, Foto: Korpsmedia politie

Agenten zagen rond 17:30 uur dat er gedeald werd bij een woning aan de Amundsenstraat. 

Onderzoek
Zowel de dealer (24-jarige man) als de koper (46-jarige man) zijn daarna aangehouden. Tijdens onderzoek in de woning werden de harddrugs en een geldbedrag aangetroffen. De spullen zijn in beslag genomen voor verder onderzoek. 

Veiligheidsrisicogebied
De Amundsenstraat ligt in een van de wijken die sinds deze week is aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Vanwege aanhoudende jeugdoverlast heeft burgemeester Roel Wever van Heerlen deze maatregel getroffen voor de wijken Heerlerheide-Passart en Vrieheide-De Stack. Door deze maatregel heeft politie meer mogelijkheden om op te treden. Zo mogen agenten bijvoorbeeld mensen preventief fouilleren zonder verdenking. Dit mag alleen met toestemming van de officier van justitie. Het veiligheidsrisicogebied geldt tot 18 september.

Bron: Politie.nl

📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →
045 Lezerstip
BEKIJK ALLE LEZERSTIPS De Nieuwe Ster Parkstad