Parkstadroute opent met spectaculaire parade

KERKRADE – Zaterdag 6 september 2025 staat in de agenda van velen omcirkeld: de opening van de Parkstadroute! Een bijzondere parade start gelijktijdig in Schinnen (Beekdaelen) en Simpelveld en trekt als een rijdend theater over de route naar een spectaculaire finale bij Kasteel Schaesberg in Landgraaf.

Aldus de organisatie: “De Parkstadroute wordt geopend… en hoe!”

De parade begint om 13.00 uur bij Peil5 in Schinnen en de Miljoenenlijn in Simpelveld. De finale vindt plaats om 16.00 uur bij Kasteel Schaesberg in Landgraaf. De toegang is gratis. Meer informatie over het volledige programma is te vinden op obi41.nl/yckz8uf8.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →