Open Monumentendag in Beekdaelen: Een Inspirerend Erfgoedfeest

BEEKDAELEN – Tijdens Open Monumentendag in Beekdaelen op 9 september 2023 kun je niet alleen historische gebouwen bewonderen, maar ook makers ontmoeten die het erfgoed tot leven brengen. Volgens de organisatie zul je op diverse locaties, zoals Nonke Buusjke in Schinveld en de St. Dionysius/Odiliakerk in Sweikhuizen, enthousiaste vrijwilligers aantreffen die het erfgoed tot leven brengen.

Laat je verrassen door live muziek in een kerk, schilderijen in een historische boerderij of verhalen in een atelier.

“Erfgoed inspireert, en dat zie, hoor en voel je dit weekend.”

Brochures met het volledige programma zijn gratis verkrijgbaar bij de gemeentehuizen in Nuth en Schinnen tijdens de reguliere openingstijden, zodat je je bezoek goed kunt voorbereiden.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Beekdaelen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
🎧
045 LIVE Audio Luister mee terwijl je verder leest.
🎧 045 LIVE Audio speelt in apart venster
🎧
045 LIVE Audio beschikbaar Luister mee in een apart venster terwijl je verder leest.