LANDGRAAF – BRUNSSUM Een brandweerwagen is donderdagochtend rond 08.45 uur vast komen te zitten in een berm langs de oprit van de N300 in Landgraaf. Het voertuig was op weg naar een ongeval op de N300 waarbij iemand gewond raakte.
De brandweerwagen moest noodgedwongen via de berm zijn weg vervolgen aangezien de oprit naar de N300 volledig vol stond met auto’s. Een tweede brandweerauto moest eraan te pas komen om de vastgeraakte wagen los te krijgen uit de modder.
Nadat de wagen uit de berm was weggesleept, heeft de brandweer het wegdek en de banden van de wagen schoon gespoten.
- Advertentie -
Een andere brandweerwagen kon, via een andere aanrijroute, wel de plaats van het ongeluk bereiken.
Bij het ongeval op de N300 botste rond 07:35 uur twee personenauto’s tegen elkaar. De ambulance heeft daarbij een persoon ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.
Er ontstond een file op de linker rijbaan van de N300 omdat deze rijstrook enige tijd was afgesloten.