BRUNSSUM – Zondagmiddag vond de feestelijke opening plaats van de nieuwe sportschool NA Fitness in Brunssum.
Initiatiefnemers Cobbe en Tobias verwelkomden bezoekers en gaven tijdens hun toespraak aan dat hun concept verder gaat dan alleen fitness.
NA Fitness richt zich niet alleen op trainen, maar ook op beleving en community. De sportschool is 24 uur per dag en 7 dagen per week geopend en biedt haar leden extra faciliteiten zoals koffie, thee en sportwater. Hiermee willen de ondernemers een laagdrempelige en toegankelijke plek creĂŤren waar iedereen zich welkom voelt.
De opening trok veel geĂŻnteresseerden en sportliefhebbers uit de regio. Volgens de initiatiefnemers is NA Fitness bedoeld als een plek waar mensen niet alleen aan hun gezondheid werken, maar elkaar ook ontmoeten en motiveren.
We willen meer zijn dan een sportschool; een plek waar mensen groeien en elkaar versterken,
aldus de ondernemers.
Met deze nieuwe aanwinst krijgt Brunssum er een moderne en toegankelijke sportvoorziening bij, waarbij persoonlijke aandacht en gemeenschap centraal staan.


