Limburgers, Deel Uw Ervaringen Met Wateroverlast

BRUNSSUM – Vaker te maken met hevige regenbuien en wateroverlast? De organisatie Waterveiligheid en Ruimte Limburg (WRL) wil graag weten wat jouw ervaringen zijn.

"Steeds vaker krijgen we in Limburg te maken met hevige regenbuien en wateroverlast. Dat raakt ook jouw omgeving – je huis, je tuin, je straat," zegt WRL. Om hier beter op te kunnen inspelen, roept de organisatie iedereen op om hun ervaringen te delen via een anonieme online enquête.

Volgens WRL: "Wat doe jij om je voor te bereiden op wateroverlast? En wat heb je nodig? Deel je ervaringen en kennis, zodat WRL jou in de toekomst beter kan helpen." De enquête is nog tot en met aankomende zondag 18 mei in te vullen.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Brunssum, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →