Leerlingen beleven “Het Geluk van Limburg”

LANDGRAAF – Leerlingen uit Parkstad krijgen in november de kans om de musical Het Geluk van Limburg te beleven in de Rodahal. Speciaal voor het onderwijs zijn er twee extra voorstellingen georganiseerd.

Volgens Eijkhagen College en het Beroepscollege – Locatie Brandenberg doen ook leerlingen uit Landgraaf mee.

“Samen met de Parkstad-schoolbesturen en de Toneelgroep Maastricht dragen we eraan bij dat dit belangrijke verhaal uit onze regio wordt doorgegeven aan een nieuwe generatie,”

meldt de organisatie.

De musical vertelt het verhaal van drie generaties in de Oostelijke Mijnstreek (1900–1970) en raakt thema’s als trots, industrialisatie, oorlog, onderdrukking en sociale verandering. Een bijzonder stukje Limburgse geschiedenis dat jongeren niet mogen missen.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!