Landgraaf kleurt oranje tegen geweld tegen vrouwen

LANDGRAAF – Het Burgerhoes in Landgraaf kleurt oranje van 25 november tot en met 10 december om aandacht te vragen voor het stoppen van geweld tegen vrouwen en meisjes. Volgens de gemeente is dit onderdeel van de wereldwijde campagne ‘Orange the World’.

“Geweld tegen vrouwen en meisjes gebeurt helaas nog veel te vaak, ook achter gesloten deuren. Met deze actie laten we zien dat we dit niet accepteren en dat we samen opstaan voor een veilige samenleving.”

Voor hulp of advies over geweld is Veilig Thuis 24/7 bereikbaar via 0800-2000. In geval van direct gevaar, wordt aangeraden om 112 te bellen.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!