Kindmonitor 2025: Help ons de gemeente beter te maken

KERKRADE – Heeft u een kind tussen 0 en 12 jaar? Dan heeft u mogelijk onlangs een brief van de GGD ontvangen om een vragenlijst in te vullen.

Met uw deelname krijgen wij een beter beeld van hoe het gaat met kinderen in onze gemeente. Zo kunnen we beleid en activiteiten beter afstemmen op wat kinderen en ouders echt nodig hebben. Hoe meer ouders meedoen, hoe beter het beeld!

Zoals vermeld op www.kindmonitorlimburg.nl, gaat de vragenlijst over de gezondheid, leefstijl en woonomgeving van uw kind.

Deelnemers maken bovendien kans op één van de 48 VVV-cadeaubonnen of Keuzecadeaukaarten ter waarde van €50. Kijk voor meer informatie op de website. Uw bijdrage is belangrijk om te weten hoe het gaat met de kinderen in onze gemeente.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →