BEEKDAELEN – De droogte is misschien niet overal zichtbaar, maar de gevolgen worden steeds groter. De grondwaterstanden in Limburg zijn namelijk historisch laag, zo meldt de gemeente Beekdaelen op haar website.
Beken dreigen droog te vallen, bomen en planten raken verzwakt en de druk op onze watervoorraad neemt toe,
aldus de gemeente.
Om de gevolgen van de droogte te beperken, roept Beekdaelen op bewust met water om te gaan.
Gebruik alleen water als het echt nodig is. Iedere druppel telt.
Door samen verantwoordelijk met water om te gaan, kunnen we deze uitdaging het hoofd bieden.
Lees het volledige nieuwsbericht op de website van de gemeente Beekdaelen voor meer informatie.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Beekdaelen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

