KERKRADE â De gemeente Kerkrade heeft onlangs de vernieuwde gemeentelijke voertuigen onthuld, compleet met korte, opvallende slogans in het KirchrĂśadsj dialect. Dit initiatief sluit aan bij eerdere inspanningen om het lokale dialect zichtbaar te maken in de omgeving, zoals de tweetalige plaatsnaamborden en het gebruik van dialect in Beleef Kerkrade TV.
Wethouder Jo Schlangen (Cultuur) zei: “Het dialect is de taal van het hart. Het verbindt mensen. De slogans op onze voertuigen maken het KirchrĂśadsj plat zichtbaar in het straatbeeld, wat zorgt voor een gevoel van herkenning en bij veel mensen een glimlach zal oproepen. Daar mogen we trots op zijn!”
De nieuwe slogans op de voertuigen dragen bij aan de zichtbaarheid van het KirchrĂśadsj dialect in Kerkrade. Zo blijft deze belangrijke culturele uiting levendig in de gemeenschap.
â Over dit bericht
đą De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
đĄ We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
đľď¸ââď¸ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl â we waarderen je oplettendheid!
đŁ Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

