Eerste Kilosale in Landgraaf

LANDGRAAF – Wil jij je creativiteit en duurzaamheidsmindset tonen aan een geïnteresseerd publiek? De gemeente Landgraaf organiseert op zaterdag 30 mei de eerste Kilosale, een markt voor vintage, tweedehands en upcycle-producten.

De gemeente vertelt: ”

Van vintage tot upcycle: laat zien wat jij maakt of verkoopt en ontmoet een publiek dat hiervoor komt.

Naast de kledingverkoop is er ruimte voor initiatieven rond hergebruik en creativiteit, zoals vintage en tweedehands kleding, kledingruilprojecten, makers en upcycle-projecten, en duurzame producten. Heb je iets dat hierbij past? Stuur dan een bericht of mail naar gemeente@landgraaf.nl. Samen maken we er een mooie, duurzame dag van.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

Wat te doen in 045?

Uitgelichte evenementen
Meer zichtbaarheid voor premium events in 045