HEERLEN – Deze week staat er in Heerlen weer veel te doen! Zo start de week bij Filmhuis De Spiegel met de klassieker ‘Seven Samurai’ en bij Quatro Cinema met ‘Jeunes Mères’. Op dinsdag treden Astrid Young & Ken Stringfellow op in Cultuurhuis Heerlen.
Woensdag is er van alles: ‘BabyBabbels’ en het ‘Voorleesfeest’ in SCHUNCK, de re-release van ‘Toy Story’ bij Quatro Cinema en ‘Heerlen Stand Up’ in De Nieuwe Nor.
Op donderdag kun je genieten van ‘Popronde Heerlen’, ‘Humor in Heerlen’ in Cultuurhuis Heerlen en ‘One to One: John & Yoko’ in Filmhuis De Spiegel. Vrijdag staat in het teken van ‘Auw Banaan Sjow’ in Cultuurhuis Heerlen, ‘Wiesnfest’ in Café dr klinge, ‘Sing a Song Night’ en ‘Future Frequencies’ in De Nieuwe Nor.
In het weekend is er een Kids Weekend in Heerlen-Centrum, ‘Open Vinyl Decks’ in De Nieuwe Nor en ‘RnB Reloaded’ in De Kromme Toeter. Zondag sluit je af met de Platenbeurs Heerlen, het Springplankconcert in de Protestantse Kerk en ‘RePost’ in De Nieuwe Nor.
Kortom, er is deze week genoeg te doen in Heerlen! Kijk voor meer informatie op www.heerlenmijnstad.nl of mail naar reuring@heerlen.nl als je zelf iets wilt organiseren.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van Heerlen Mijn Stad, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!


