Cameratoezicht helpt bij bestrijden van criminaliteit

VOERENDAAL – Camera’s in beeld: Hoe samenwerking met de politie inbraken en andere misdaden helpt oplossen.

De politie zegt: “Camerabeelden helpen de politie bij het oplossen van inbraken, overvallen en andere misdrijven. Heeft u één of meer camera’s om of aan uw woning of bedrijfspand hangen? Laat het de politie weten!”

Hoe werkt het? U kunt uw (deurbel) camera(‘s) aanmelden via de website van de politie. De politie heeft geen directe toegang tot uw camera’s, maar kan bij een misdrijf wel contact opnemen om beelden op te vragen. Hoe beter de politie weet waar in uw buurt camera’s zijn, hoe sneller zij kunnen werken aan het oplossen van misdrijven. Samen werken we zo aan een veiligere leefomgeving.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Voerendaal, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →
045 Lezerstip
BEKIJK ALLE LEZERSTIPS De Nieuwe Ster Parkstad