LANDGRAAF – Vrijdag 21 november was de Dag van de Ondernemer, een moment om stil te staan bij de onmisbare bijdrage van lokale ondernemers aan de leefbaarheid, werkgelegenheid en vitaliteit van de gemeente.
Burgemeester Richard de Boer ontving een bijzonder boeket bloemen van Liefflower. Dit duurzame gebaar was een bedankje voor De Boers inzet voor de lokale ondernemers.
“Hartelijk dank voor uw inzet voor ons als lokale ondernemer. Dit bedankje geven wij graag in de vorm van een duurzaam gebaar: een boeket dat verbindt. Bloemen dragen bij aan geluk en welzijn. Als sector zetten wij in op verduurzaming: inmiddels maakt 95% van de kwekers gebruik van biologische bestrijders. Dit boeket is daarom een verantwoord en duurzaam geschenk”.
De Boer benadrukte de onschatbare waarde van alle ondernemers in de gemeente voor de samenleving.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

