SIMPELVELD – De speelplaats De Zandberg in Bocholtz is opnieuw het doelwit geweest van vandalisme. Onderdelen van een speeltoestel zijn recent gestolen, meldt de gemeente Simpelveld. Dit is al de tweede keer dit jaar dat zij een dergelijke melding ontvingen.
“Heel vervelend, niet alleen omdat dit veel geld kost, maar vooral omdat onze kinderen hiervan de dupe zijn. Zij kunnen nu geen gebruik maken van de faciliteiten,”
legt de gemeente uit.
Getuigen of camerabeelden kunnen contact opnemen via de website van de gemeente of Meld Misdaad Anoniem. De gemeente hoopt op medewerking van de gemeenschap om deze vernielingen in de toekomst te voorkomen.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Simpelveld, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!