BEEKDAELEN – Van 23 tot en met 27 juni worden op de NAVO vliegbasis Geilenkirchen (opent in nieuw venster) vluchten uitgevoerd om het instrument landingsysteem te kalibreren. Volgens de vliegbasis zegt zij:
"Het kalibreren van het zogenoemde Instrument Landing System (ILS) zal binnen de reguliere openingstijden van de vliegbasis plaatsvinden met een Beechcraft King Air 350 vliegtuig. Het meetvliegtuig calibreert de ILS door via de verschillende aanvliegroutes en op verschillende hoogtes de vliegbasis te benaderen."
Vliegvelden zijn verplicht om hun verkeersleidingsystemen (opent in nieuw venster) op voorgeschreven interval te kalibreren om aan internationale standaarden te voldoen. De exacte vluchttijden zijn afhankelijk van het weer en vliegverkeer, maar zullen tussen 08:00 uur en 22:00 uur plaatsvinden.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Beekdaelen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!