Op woensdag 11 juni 2025 rond 18:59 UUR zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van Ambulance Snelt aan de Medisch Incident in Heerlen. De exacte inzet van de hulpdiensten is op dit moment niet bekend.
Een ambulance is woensdag 11 juni met spoed uitgereden naar Heerlen voor een medisch incident aan de Sittarderweg. De melding werd om 20:55 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Limburg Zuid.
Heerlen is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Heerlen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Heerlen is de afgelopen 30 dagen 78 keer gealarmeerd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.
Tijdlijn P2000 meldingen
Let op: dit is een automatisch gegenereerd bericht
Dit bericht is automatisch gegenereerd op basis van een P2000-melding. We doen ons best om meer informatie te verzamelen over de aard, oorzaak en mogelijke gevolgen van dit 112-incident. Was jij getuige of heb je aanvullende informatie?
Laat het ons weten via [email protected]. Samen houden we Parkstad op de hoogte.
Heb jij iets gezien of heb je meer informatie? Mail ons via [email protected]