HEERLEN – In het centrum van Heerlen baadt het Pancratiusplein dit Pinksterweekend in een strandgevoel. Van 7 tot en met 9 juni vindt hier het Eredivisie Beach-evenement plaats, met het beste Nederlandse beachvolleybal, muziek en vertier.
“Uitwaaien en een flinke zwieper uitdelen aan de (volley)bal,” aldus de organisatie.
Midden op het plein vinden de wedstrijden plaats, terwijl de omliggende terrassen toeschouwers een perfect uitzicht bieden. Daarnaast is de TeamNL Sport Experience aanwezig, waar bezoekers verschillende sporten kunnen uitproberen. De activiteiten zijn allemaal gratis toegankelijk.
Vandaag, donderdag 5 juni, lieten Heerlense scholieren alvast het zand opstuiven met hun eigen toernooien. Het belooft een sportief Pinksterweekend te worden!
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!