HEERLEN – Gisteren vond in het Royal Theater Heerlen de filmpremière ‘Carnaval in de Euregio Maas-Rijn (EMR): Plezier in veelvoud!’ plaats. De film is een project gemaakt door leerlingen van het Broeklandcollege, het Grotiuscollege, GO! Next Level X Hasselt en Paul-Julius-Reuter Berfuskolleg.
“Zij brachten de geschiedenis van carnaval in beeld, vertelden waarom carnaval onder erfgoed valt en hoe we deze traditie in ere kunnen houden”, aldus Manuel Justen, representant van het officiële bureau van de EMR.
Justen benadrukt dat hij de samenwerking tussen de scholen in Limburg, Duitsland en België "ontzettend belangrijk vindt". Dit project is mede mogelijk gemaakt door het Erfgoedjaar. Wil je de première bekijken? Dat kan op YouTube.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!