HEERLEN – Dankzij een investering van €1 miljoen door de Provincie Limburg kan het iconische Royal Theater in Heerlen een toekomstbestendig makeover ondergaan.
Het rijksmonumentale gebouw wordt uitgerust met drie moderne filmzalen, een horecagedeelte en ruimte voor nieuwe technologieën zoals virtual reality, e-sports en gaming. Daarnaast wordt het pand energiezuinig gemaakt en keert de Rivoli terug in het straatbeeld.
De Royal en Rivoli spelen straks de hoofdrol in het Audiovisuele Kwartier aan het Stationsplein. Dit wordt dé plek voor iedereen die professioneel bezig is met film of op een andere manier liefde koestert voor dit medium.
In totaal blijven de werkzaamheden binnen de 200 woords-limiet. Lees meer op de website van de gemeente Heerlen.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!