HEERLEN – Op 26 april viert Heerlen Koningsdag met een uniek feest: Iedereen Majesteit. Bezoekers hoeven geen kroon te dragen om koninklijk te zijn tijdens dit feest in de Saroleastraat.
Met livemuziek, burlesque flair en lekkernijen van Pat’s Tosti Bar kan iedereen genieten van een gezellig samenzijn. Ook cocktails bij het Parapluiehuis maken deel uit van het feestprogramma.
Volgens de organisatie is Iedereen Majesteit “het feest waar niemand de kroon hoeft te dragen om koninklijk te zijn.” De activiteit is mede mogelijk gemaakt door de Reuringregeling van de Gemeente Heerlen.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van Heerlen Mijn Stad, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!