HEERLEN – Deze week staat Heerlen bol van de culturele activiteiten. Het GI Monday’s in Restobar G1 trapt de week af met live muziek, terwijl Filmhuis De Spiegel een filmavond organiseert. Dinsdag is er nostalgie bij Quatro Cinema met “Back to the Future” en later wordt er muziek gemaakt in Cultuurhuis Heerlen.
Woensdag start een driedaags filmfestival in New Loreto Simpelveld, spetteren de kleintjes in SCHUNCK Glaspaleis en is er een Big Bike Film Night in Quatro Cinema. Donderdag is er aandacht voor literatuur, humor en film, van Schrijversbezoek in SCHUNCK tot Comedy in Cultuurhuis Heerlen en de anime “Jujutsu Kaisen” in Quatro Cinema.
Vrijdag neemt Mosae Zappa de stad over, opent De Nieuwe Galerie een nieuwe expositie en is er live muziek in Hoeve de Aar. Zaterdag staat in het teken van creativiteit met de Creative Market en het Erfgoedjaar-programma in Cultuurhuis Heerlen. De week wordt zondags afgesloten met de Platenbeurs Heerlen, een filmontbijt in De Spiegel, een rondleiding bij SCHUNCK en een concert in de Protestantse kerk.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van Heerlen Mijn Stad, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!













