55 Jaar BVV Kalk aan de Books KE

SIMPELVELD – BVV Kalk aan de Books KE bestaat 55 jaar en dat is een felicitatie waard. Zondag 31 mei bezocht wethouder Peter Spirk de jubileumreceptie van de voetbalvereniging in Bocholtz.

Namens het college bracht Spirk de felicitaties over en overhandigde voorzitter Pascal Andriolo een cadeaucheque.

Nogmaals van harte gefeliciteerd met 5 x 11 jaar, een prestatie om trots op te zijn!

aldus Spirk.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Simpelveld, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!

Wat te doen in 045?

Uitgelichte evenementen
Meer zichtbaarheid voor premium events in 045
Heerlense Highland Games
30-05 t/m 31-05 • 10:00-21:00 op zaterdag. 11:00-18:00 op zondag
Heerlen • Sport & cultuur
Premium event
🎧
045 LIVE Audio Luister mee terwijl je verder leest.
🎧 045 LIVE Audio speelt in apart venster
🎧
045 LIVE Audio beschikbaar Luister mee in een apart venster terwijl je verder leest.