28 nieuwe huurwoningen in Lauradorp

LANDGRAAF – In de buurt Lauradorp is de bouw gestart van 28 nieuwe huurwoningen. HEEMwonen werkt hiervoor samen met bouwbedrijf Jongen en de gemeente Landgraaf. De woningen zijn bedoeld voor onder andere starters, gezinnen en senioren.

Wethouder Bart Smeets: “Iedere woning telt. Met deze woningen in de buurt Lauradorp voegt HEEMwonen kwalitatieve woningen toe die betaalbaar en duurzaam zijn.”

Door slim samen te werken en sneller te bouwen, kunnen we meer mensen helpen aan een passende woning. Dit is het eerste project van Bouwstroom Limburg: een samenwerking om sneller nieuwe woningen te bouwen.

Geïnteresseerd in een huurwoning? Kijk op www.thuisinlimburg.nl voor het actuele aanbod.

➕ Over dit bericht
🧠 Dit artikel is deels tot stand gekomen met hulp van AI. Onze redactie bewaakt de inhoud en houdt het betrouwbaar en neutraal.
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Landgraaf, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️‍♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!
📣

Jouw verhaal. Ons bereik.

Bereik dagelijks duizenden inwoners in Parkstad via 045online.

Bekijk de mogelijkheden →