HEERLEN – Sinds 2023 kunnen 65-plussers in Heerlen gratis een bibliotheekabonnement aanvragen. Al meer dan 5.000 mensen hebben hier gebruik van gemaakt.
Tijdens een bezoek aan de bibliotheek van SCHUNCK in Hartje Hoensbroek vertelt Hilda Dirksen-Van Zijl (70) waarom ze iedereen aanraadt om van dit aanbod gebruik te maken.
“Het leven kan hectisch zijn. In de bibliotheek kan ik alles even loslaten. Ik vind het heerlijk om in alle rust langs de rekken te speuren naar een mooi boek.”
Naast boeken kun je er ook e-books, luisterboeken en tijdschriften lenen. Er zijn praktische cursussen en voorleesuurtjes voor kleinkinderen.
“Het gratis abonnement helpt om je eigen smaak te ontdekken. Ik kan het iedereen aanraden. Maar de sfeer in de bibliotheek is voor mij minstens zo belangrijk als de boeken.”
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!




