KERKRADE – Harmonie St. Aemiliaan Bleijerheide serveert een feestelijk muzikaal menu tijdens het Concert à la Carte op 23 november 2025. Dirigent Txemi Etxebarria en zijn orkest bieden een smaakvolle avond vol publieksvriendelijke en toegankelijke muziek, waarbij presentator Fer Kousen het publiek met verrassende invalshoeken en humor door de avond loodst.
Het concert belooft een ware culinaire beleving voor de oren te worden, met een verleidelijke mix van licht klassiek, film, musical en pop. Naast het harmonieorkest zorgen Showkoor Nouveau Visage en Marjolein Heijltjes voor extra muzikale hoogtepunten.
Dit concert is een voortzetting van de succesvolle concertreeks die tussen 1993 en 2007 volle zalen trok in het Wijngrachttheater in Kerkrade. In 2026 viert Harmonie St. Aemiliaan Bleijerheide haar 125-jarig bestaan, en dit ‘Concert à la Carte’ is de opmaat naar dit jubileumjaar.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van Beleef Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!













