KERKRADE – Afgelopen zaterdag vond de vierde en laatste plantdag plaats van het NK Tegelwippen. Samen met bewoners hebben we in totaal 85 gevel- en voortuinen vergroend, aldus de gemeente.
“We zijn blij met de betrokkenheid van zoveel bewoners. Dankzij hun inzet hebben we de buurt samen groener en toekomstbestendiger gemaakt,” legt wethouder van Drunen (Duurzaamheid) en wethouder Geers (Openbare Ruimte) uit.
Met deze afsluitende plantdag komt de actie voor dit jaar ten einde. Echter, in het voorjaar van 2026 keert de actie terug.
“Goed om te weten: in het voorjaar van 2026 keert de actie terug. Bewoners krijgen dan opnieuw de kans om mee te doen en hun tuin of gevel te vergroenen,”
aldus de gemeente.
Deze inspanningen zetten een mooie stap richting een groenere, gezondere en klimaatbestendigere leefomgeving in Kerkrade.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via info@045online.nl – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!