SIMPELVELD – De fotowedstrijd ‘De mooiste plaatjes van Simpelveld’ is in volle gang! Afgelopen week ontvingen de organisatoren opnieuw een stroom aan prachtige inzendingen. Zoals op de website te zien is, is het nog mogelijk om mee te doen in de zomercategorie tot 6 september.
“Wat een pareltjes zitten erbij!”, aldus de organisatoren. Ze delen graag een collage met enkele ingestuurde foto’s, hoewel er nog niet op gestemd kan worden.
“Succes 🍀!”
wenst de gemeente de deelnemers.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Simpelveld, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!