KERKRADE – De gemeente Kerkrade verhoogt de starterslening voor starters op de woningmarkt naar €280.000. Dit gaat in per 2023. Volgens wethouder Alexander Geers geven ze hiermee "jongeren en jonge gezinnen een eerlijke kans om in Kerkrade hun toekomst op te bouwen."
De gemeenteraad heeft het budget voor de starterslening met €1,5 miljoen aangevuld. Hierdoor kunnen er weer nieuwe aanvragen worden gedaan. De woningmarkt in Kerkrade staat onder druk, maar met deze regeling wil de gemeente starters ondersteunen bij de aankoop van hun eerste huis.
Meer informatie over de verhoogde starterslening en hoe je kunt aanvragen, is te vinden op obi41.nl/246hadnz.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!