HEERLEN – Ondanks de grillige weersomstandigheden van de afgelopen tijd, is het vandaag tropisch zonnig en warm in Heerlen en Hoensbroek. Met verschillende evenementen zoals het Reuzenfeest, de middeleeuwse markt en de Klimaatkaravaan, is er voor iedereen wat te beleven.
Om koel te blijven, adviseert Jan “Mr. Pinkpop” Smeets: “Goed zonnebrandcrème smeren!” Draag ook dunne kleding, een hoed of pet en zoek regelmatig de schaduw op. Daarnaast is het belangrijk voldoende water te drinken. Je kunt je waterflesje of drinkbeker gratis vullen bij de WML-watertappunten in Heerlen-Centrum op de Promenade en op het Stationsplein.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!