BEEKDAELEN – Afgelopen week stond in het teken van de Peuter- en Kleuter4daagse in Beekdaelen. Meer dan 700 peuters en kleuters van in totaal 19 kinderopvangen, peuterspeelzalen, gastouders en basisscholen, waaronder Pluk Merkelbeek en Schinveld, deden hieraan mee.
Deze themaweek staat het belang van plezier en bewegen centraal, waarbij kinderen en hun begeleiders meer bewegen en ervaren hoe leuk en makkelijk het is om regelmatig te wandelen, maar ook hoe gezond het is!
Het doel van de #JOGG (Gezonde Jeugd, Gezonde Toekomst) en Koninklijke Wandelbond Nederland (KWbN)-initiatief is om jonge kinderen op een leuke manier in beweging te brengen. Aan het einde van de week kregen de deelnemers een welverdiende medaille.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Beekdaelen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!