HEERLEN – In een reeks artikelen wordt de rijke geschiedenis van Heerlen uitgediept, van de Romeinse legerpost Coriovallum tot de huidige stad die zichzelf steeds opnieuw uitvindt.
“Het verhaal van Heerlen begint bij die bovengenoemde legerpost genaamd Coriovallum (‘plek waar de legercommandant woont’).”
Lees het eerste deel van Het verhaal van Heerlen op de website van de gemeente. Of laat de tekst voorlezen met de handige voorleesfunctie. Helaas wordt deze niet geleverd door Daan Schuurmans.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!