HEERLEN – Meer zorgwoningen voor ouderen in Hoensbroek. Het college van Burgemeester & Wethouders heeft ingestemd met de verkoop van terrein In ’t Wieër in Hoensbroek. Op deze locatie zal Cicero maximaal honderd zorgwoningen bouwen voor ouderen. De gemeenteraad neemt woensdag 25 juni een definitief besluit over de verkoop.
Cicero en de gemeente gaan de komende periode samenwerken om de plannen verder uit te werken en zullen de omgeving hierbij betrekken. Het zorgcomplex zal voornamelijk bestaan uit laagbouw en er komt speciale aandacht voor een groene omgeving rond de woningen. Als alles volgens planning verloopt, wordt het complex begin 2029 opgeleverd.
Meer informatie is te vinden via bit.ly/4mtw3qv.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!