HEERLEN – Deze week staat Heerlen in het teken van culturele veelzijdigheid. Het programma is bomvol: van een filmavond over Djakarta 1946 in Filmhuis De Spiegel tot een stand-upcomedy-avond met Najib Amhali bij PLT.nl.
Op dinsdag kun je onderdompelen in de oceaanpracht met David Attenborough bij Quatro Cinema of genieten van dans bij PLT. Woensdag biedt een gevarieerd programma: van cabaret in De Nieuwe Nor tot klassieke muziek in het theater.
Donderdag swingen de podia met optredens van onder anderen Ralph de Jongh en internationale acts als Lord Buffalo en ORSAK:OSLO. In het weekend kun je deelnemen aan de Heerlense Highland Games en een kijkje nemen bij het Nederlands Mijnmuseum tijdens het Open Schachtweekend.
Op zondag sluit je de week af met optredens bij SCHUNCK en PLT, en de Dag van het Indisch Erfgoed in Theater Royal. De volledige UITagenda vind je op de website van Heerlen.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van Heerlen Mijn Stad, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!