HEERLEN – Op het Burgemeester van Grunsvenplein is tot en met 9 mei een indrukwekkende fototentoonstelling te bewonderen. ‘A Love Letter to Queer Resilience’ straalt veerkracht, liefde en kracht uit en viert de schoonheid van diversiteit.
De foto’s zijn te zien op het centrale plein in Heerlen, waar bezoekers kunnen kennismaken met deze bijzondere expositie.
De tentoonstelling is onderdeel van de Pride Photo Tour, een initiatief van Queer Parkstad dat de LHBTIQ+-gemeenschap in de regio zichtbaar maakt.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Heerlen, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!