KERKRADE – Koninklijke Burgers’ Zoo neemt dierentuin GaiaZOO over. De overname is een logische keuze, aangezien beide parken een unieke positie innemen in hun eigen regio en een vergelijkbare filosofie, waarden, normen en ethiek hebben.
“Kerkrade is aandeelhouder van het eerste uur vanuit onze rol als aanjager om de realisatie van de dierentuin mogelijk te maken. De afgelopen jaren heeft GaiaZOO zich ontwikkeld tot een zeer belangrijke toeristische attractie met inmiddels ruim 8.250.000 bezoekers en een gezonde financiële positie. Wij vinden dit dan ook een goed moment om onze aandelen te verkopen, hebben veel vertrouwen in de nieuwe eigenaar en blijven met een zetel in de Raad van Advies ook nauw betrokken. Want we zijn oprecht trots op deze unieke en prachtige dierentuin in onze gemeente!” aldus wethouder Alexander Geers (economie en toerisme).
De nieuwe samenwerking houdt in dat de gemeente Kerkrade haar aandelen in GaiaZOO verkoopt. Kijk op de website obi41.nl/mt33ahv7 voor meer informatie.
➕ Over dit bericht
📱 De bron is een Facebookpost van gemeente Kerkrade, die we hebben herschreven voor duidelijke en contextuele duiding.
💡 We publiceren dit bericht met de beste bedoelingen: om het onderwerp extra zichtbaarheid te geven via onze regionale portal.
🕵️♂️ We doen onze uiterste best om elk bericht zo goed en zorgvuldig mogelijk te maken. Zie je toch een foutje? Laat het ons weten via [email protected] – we waarderen je oplettendheid!
📣 Heb jij een Facebookpagina over de 045-regio en wil je via onze portal meer aandacht voor jouw nieuws of berichten? Stuur ons gerust een berichtje!